O NÁS


Levná vizitka / O NÁS


Společnost AC Marketing s.r.o. je reklamní agenturou, která se od roku 2004 zabývá komplexní reklamní činností. Od počátku svůj zájem soustředí na zviditelnění svých klientů v oblasti jejich podnikání.

Kvalita všem

Špičkové služby poskytujeme nejen klientůmm s vysokými reklamními rozpočty, ale i na úrovni malých firem, pro které byly doposud kvalitní služby jen těžko dostupné. Vnášíme tak do jejich kampaní důstojnou kulturu a chybějící efektivitu.

KOMPLEXNOST SLUŽEB

Tým našich odborníků se o své klienty stará od prvotního plánování, přes výběr médií, grafického zpracování návrhů až po samotnou realizaci.

ŠKÁLA SLUŽEB

Škála našich služb je opravdu široká: od tisku kvalitních vizitek za bezkonkurenčně nízkou cenu, přes tisk letáků, brožurek, hlavičkových papírů, bloků, katalogů, inzercí v tištěných médiích i v rádiích a televizi, distribuci až po pořádání akcí se zajištěnním hostesek. Naší specialitou je síť exkluzivních billboardových ploch v oblasti Brna a okolí.

Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.